ücretsiz bedava sohbet

Siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz bu hizmet hem mobil chat ve mobil sohbet edilebilme imkanı hemde avrupa sohbet, gurbetci sohbet imkanı sunmaktadır.

Tamamen ücretsiz web sohbet, yeni sohbet, chat, arkadaş bulma hizmetlerini vermektedir.

özellikleri;

Aradığınız kişiyi bulmanız için sitemizde ve uygulamamızda düzenli olarak güncellemeler yapıyoruz. Bizi farklı kılan özelliklerimizden bazıları, sizinle iletişime geçebilecek ya da fotoğraflarınızı görebilecek üyeleri filtreleyebilmenizdir.

Kalite
Geri bildirim almak, anket göndermek ve şikayetleri tamamen memnuniyetle karşılamak için üyelerimizle düzenli olarak iletişim kuruyoruz. 99Türkiye kullanımının, yeni arkadaşlar veya ruh arkadaşınızı ararken keyifli ve güvenli olmasını sağlamaya odaklandık.

Ücretsiz
Evet, diğer üyelerle iletişim ücretsizdir ve her zaman ücretsiz olacaktır. Ruh eşiniz olabilecek biriyle bağlantı kurmak için ödeme yapmanız gerektiğini düşünmüyoruz.

Çeşitlilik
Binlerce aktif üye ve her gün Türkiye’den ve yurtdışından yeni Türk üyeler.
Üyelerimizin çeşitliliği konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Tüm ülkelerden üyeleri memnuniyetle kabul ediyoruz. Tüm dinler, tüm ırklar, tüm etnik kökenler ve tüm diller kabulümüzdür.

Kullanıcılarımız neler Söylüyor.
“Kanada’da yaşayan bir Türk olarak, dünyanın her yerindeki türklerle tanışma fırsatı bulabildiğim bir site olması harika.”

“Sonunda uygun olmayan mesajlar gönderen kötü insanları kontrol eden ve engellemeye çalışan bir site… Hala bazı kötü insanlarla tanışıyorum ama diğer site ve uygulamalardakinden çok daha az.”

“Türkiye’nin her yerinden insanlarla tanışmak için harika bir site.”

Kısa Yollar Sayfa Sonu - Sayfa Başı Hızlı Düzenleme

Yorum Yap