Mynet sohbet hatırlayan var mı?

Zamanın hele bir dönemin en çok tercih edilen sohbet aramalarında ve sanal dünyanın arkadaşlık bulma, tanışma platformlarının başında gelirdi mynet sohbet.

Öyle ki bir çok kişi bu sohbet sitesinde tanışıp evlenmiş ve zamanının bir çok kısmını burada harcamıştır.

Eski mynet sohbet 

Evet kısaca geçmişe dönecek olursak irc sunucuları arasında en çok kullanılan ve ayrıca web sohbet girişi ile ilkleri kullanıcılarına yaşatan bu geniş sosyal arkadaş bulma platformu bir dönem gençlerine ve internet kullanıcılarına ilham verirdi.

Aslında okey oynamayı sevenler tarafından ilk önce tercih edilen mynet chat daha sonra arkadaşlık arayüzünün açılmasıyla bir anda sohbet, chat aramalarında zirvede yer aldı.

Ve devamında memur kesminin rağbet etmesiyle birlikte bilinçli kitlelerin buluştuğu ve en klas sohbetlerin gerçekleştiği bir yerde bulundu.

Sohbet odalarının bir çoğu kendi gruplar ve takım arkadaşlığının üst seviyede olduğu aop sop founder kavramının bir yönetici edasında yürütüldüğü yegane bir chat sitesidir.

Peki neden bir anda bu koskoca platform bir anda kapanıverdi.

Bunu kimse bilmiyor, siz buna yenilenme bir kabuk atma veya adını ne koyarsanız koyun ilerleme adı altında alınan bu karar bir bakıma var olan kemik kitlenin bir anda boşluğa bırakılarak ne haliniz varsına getirildi.

Sitemiz bu alanda sizlere eski mynet sohbet konseptini yaşatmak için elinden geleni yaşatmaya karar vermiş ve gerekli sohbet odalarını açmıştır.

Sizlerinde desteği ile eski anılarınızı tekrar yaşamaya başlayabilirsiniz.

O zaman dediğimiz gibi Chat Alem Herkes Bir Alem ?

Kısa Yollar Sayfa Sonu - Sayfa Başı Hızlı Düzenleme

Yorum Yap