Geveze sohbet

geveze-sohbet

Geveze Sohbet

Katılımcılarına ücretsiz ve üyeliksiz sohbet etme imkanı tanıyan chatalem.org sanal ortamın en popüler chat sohbet sitesidir.

Ortalama yaş grubu olarak 22-35 aralığında seyreden gevezelerimiz, genellikle Türkiye’nin batı illerinden sohbete dahil olmaktadırlar.

Gurbetçi katılımcılarımız Almanya , Belçika , Hollanda ve İsviçre olarak dağılım göstermektedir.

HATIRLATMA
Sitemize bağlantı kuran herkes kuralları kabul etmiş sayılır ve ihlal durumunda haklarında yönetim tarafından işlem uygulanabilir.

Masaüstü bilgisayarlardan sonra geveze artık cebinizde! Sizlere 15 yıldır kesintisiz chat yapma hazzını tattıran geveze chat odaları android ve ios cihazlara uyarlandı. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulamalarımızda reklam gösterimi yapılmamaktadır. Temiz bir şekilde ortalam 150 mb yer kaplayan ve saniyeler içerisinde telefonunuza kurulan bu teknoloji harikasını kullanmak için gecikmeyin!

Geveze mobil mirc indir ve android telefonlardan bize katıl! Sende hemen geveze sohbet uygulamasını play store’dan indirebilirsiniz.

Geveze Sohbet Nedir?
Geveze Sohbet Odaları, ücretsiz chat hizmeti sağlayan bir servistir. Ülkemizde bu alanda marka olmuş bir platformdur. Tamamı gerçek kullanıcılardan oluşan kullanıcı memnuniyeti esaslı kaliteli ve seviyeli sohbet arayışında olanların uğrak mekanıdır. Web Sohbet, mIRC Sohbet ve Mobil Sohbet olmak üzere üç farklı giriş alternatifi ile sizlere hizmet vermektedir.

Kısa Yollar Sayfa Sonu - Sayfa Başı Hızlı Düzenleme

Yorum Yap