Youtube’a mola özelliği gelicek

Google’ın 8 Mayıs-10 Mayıs tarihleri arasında Silikon Vadisi’nde gerçekleştirdiği ve birçok yeniliğin tanıtıldığı etkinliğe ilgi oldukça yüksekti. Etkinliğin bitmesine rağmen Google tarafında yenilikler paylaşılmaya devam edilmekte.

Son olarak YouTube için duyurdukları mola ver özelliği birçok YouTube kullanısının işini kolaylaştıracak gibi gözükmekte.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de YouTube’a ziyaret çok yüksek. Ayrıca geçimini YouTube üzerinden sağlayan milyonlarca insan varken haliyle sitenin aylık kullanıcı sayısı 1.5 milyarı geçiyor. Özellikle genç yaşta insanların YouTube üzerinde saatlerce vakit harcadıklarını fark eden Google yöneticileri, yeni duyurdukları mola ver özelliğini tüm kullanıcılarla paylaşmaya hazırlanıyor.


Youtube’a mola özelliği geliyor

Bu özellikle sayesinde belirleyeceğiniz 15, 30, 60, 90 ve 180 dakikalık zaman dilimi dolduğu takdirde YouTube size mola vermeniz konusunda bir hatırlatmada bulunacak. İsteğe göre devam edebilecek ya da mola verebileceksiniz.

Yakın zamanda tüm iOS ve Android kullanıcıları ile paylaşılacak olan özellik, daha sonra bilgisayar üzerinde de kullanılabilecek. Daha kaliteli bir YouTube deneyimi amaçlanan mola ver özelliği ile birlikte ayrıca bildirimleri sessize al butonu da eklenecek.

Kısa Yollar Sayfa Sonu - Sayfa Başı Hızlı Düzenleme

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Free Best Free WordPress Themes | Thanks to WordPress Themes Free, WordPress Themes and Themes Directory