Potinss uygulaması nasıl kullanılır?

Potinss liseler arası anonim sohbet uygulamasıdır.
ask.fm formatını liseler arası olarak mikro çapta uygulayan Potinss hiç bir üyelik gerektirmeyen anonim bir sohbet uygulamasıdır. Tamamen anonim olarak çalışan Potinss’de mesajlarınıza fotoğraf da ekleyebilirsiniz.

Potinss, liseler arası anonim bir sohbet uygulamasıdır. Türkiye’deki tüm liselerin kayıtlı olduğu uygulamada kimliğinizi tamamen gizleyerek sohbete başlayabilirsiniz. Potinss ile okulunuzda olan biten her şeyi yakından takip edebilirsiniz.

İki ana ekrandan oluşan Potinss uygulaması, trend mesajlar alfabetik olarak dizilen okullar listesinden oluşmaktadır. Okullar sekmesinde arama yaparak kendi okulunuz ile ilgili yazılan mesajlara ulaşabilirsiniz. Mesaj yazmak için Okullar listesinden kendi okulunuzu bulun ve sağ alt köşedeki artı butonuna dokunun ve mesajınızı yazın. Dilerseniz sağ alt köşeden mesajınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Son olarak sağ üst köşedeki Gönder butonuna dokunun.

Artıları

  • Anonim sohbet

Eksileri

  • Sık yaşanan sunucu hataları
Kısa Yollar Sayfa Sonu - Sayfa Başı Hızlı Düzenleme

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Free Best Free WordPress Themes | Thanks to WordPress Themes Free, WordPress Themes and Themes Directory